Biuletyn Informacji Publicznej Wielkopolskiego OW NFZ

Zamówienia publiczne

Ogłoszenie o zamówieniu publicznym na dostawę energii elektrycznej do biurowca WOW NFZ przy ul. Grunwaldzkiej 158 w Poznaniu

12-02-2021

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU NA USŁUGI SPOŁECZNE

dot. zamówienia publicznego na:

Dostawę energii elektrycznej do biurowca Wielkopolskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia przy ul. Grunwaldzkiej 158 w Poznaniu

 – ZP.261.1.2021”

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku postanowiliśmy wdrażać Platformę Marketplanet e-Zamawiający, która w przyszłości będzie podstawowym narzędziem które umożliwi Państwu składanie ofert na drodze elektronicznej. Oznacza to możliwość prowadzenie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego w sposób elektroniczny, gwarantujący zachowanie pełnej poufności oraz najwyższych standardów przekazu danych.

Wszystkie dokumenty oraz wszelka korespondencja dotycząca niniejszego postępowania – „Dostawa energii elektrycznej do biurowca Wielkopolskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia przy ul. Grunwaldzkiej 158 w Poznaniu” - numer postępowania ZP.261.1.2021 opublikowane są na platformie.

Wejście na platformę poprzez link: https://nfz-poznan.ezamawiajacy.pl

W przypadku pytań prosimy o skorzystanie z pomocy Centrum Wsparcia Klienta Info Marketplanet, które udziela wszelkich informacji zawiązanych z procesem składania ofert, rejestracji czy innych aspektów technicznych platformy, dostępne codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do 17:00 pod nr tel. 22 25 72 223 lub gdzie otrzymacie Państwo pełne i profesjonalne wsparcie.

 

Podmiot publikujący: WOW NFZ
Autor informacji: Dyrektor WOW NFZ
Publikujący informację: Anna Konieczka
Wytworzenie informacji: 12.02.2021
Publikacja informacji: 12.02.2021 13:16
Sprawdź historię zmian
Wszystkie aktualności