Biuletyn Informacji Publicznej Wielkopolskiego OW NFZ

Zamówienia publiczne

Ogłoszenie o zamówieniu "Usługi pocztowe dla Wielkopolskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia" - ZP.261.19.202

15-02-2021

„OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU NA USŁUGI SPOŁECZNE

dot. zamówienia publicznego na:

Usługi pocztowe dla Wielkopolskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia

 – ZP.261.19.2020”

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku postanowiliśmy wdrażać Platformę Marketplanet e-Zamawiający, która w przyszłości będzie podstawowym narzędziem, które umożliwi Państwu składanie ofert na drodze elektronicznej. Oznacza to możliwość prowadzenie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego w sposób elektroniczny, gwarantujący zachowanie pełnej poufności oraz najwyższych standardów przekazu danych.

Wszystkie dokumenty oraz wszelka korespondencja dotycząca niniejszego postępowania – „Usługi pocztowe dla Wielkopolskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia” - numer postępowania ZP.261.19.2020 opublikowane są na platformie.

Wejście na platformę poprzez link:

https://nfz-poznan.ezamawiajacy.pl

W przypadku pytań prosimy o skorzystanie z pomocy Centrum Wsparcia Klienta Info Marketplanet, które udziela wszelkich informacji zawiązanych z procesem składania ofert, rejestracji czy innych aspektów technicznych platformy, dostępnego codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do 17:00 pod nr tel. 22 25 72 223 lub , gdzie otrzymacie Państwo pełne i profesjonalne wsparcie.

Podmiot publikujący: WOW NFZ
Autor informacji: Dyrektor WOW NFZ
Publikujący informację: Marta Żbikowska-Cieśla
Publikacja informacji: 15.02.2021 15:21
Sprawdź historię zmian
Wszystkie aktualności