Biuletyn Informacji Publicznej Wielkopolskiego OW NFZ

Zamówienia publiczne

Ogłoszenie o zamówieniu "Wykonywanie napraw i konserwacji drukarek, skanerów oraz urządzeń wielofunkcyjnych" – ZP.261.17.2020

23-02-2021

„OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU NA USŁUGI SPOŁECZNE

dot. zamówienia publicznego na:

Wykonywanie napraw i konserwacji drukarek, skanerów oraz urządzeń wielofunkcyjnych – ZP.261.17.2020”

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku postanowiliśmy wdrażać Platformę Marketplanet e-Zamawiający, która w przyszłości będzie podstawowym narzędziem, które umożliwi Państwu składanie ofert na drodze elektronicznej. Oznacza to możliwość prowadzenie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego w sposób elektroniczny, gwarantujący zachowanie pełnej poufności oraz najwyższych standardów przekazu danych. Wszystkie dokumenty oraz wszelka korespondencja dotycząca niniejszego postępowania „Wykonywanie napraw i konserwacji drukarek, skanerów oraz urządzeń wielofunkcyjnych” - numer postępowania ZP.261.17.2020 opublikowane są na platformie.

Wejście na platformę poprzez link:

https://nfz-poznan.ezamawiajacy.pl

W przypadku pytań prosimy o skorzystanie z pomocy Centrum Wsparcia Klienta Info Marketplanet, które udziela wszelkich informacji zawiązanych z procesem składania ofert, rejestracji czy innych aspektów technicznych platformy, dostępne codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do 17:00, pod nr tel. 22 25 72 223 lub , gdzie otrzymacie Państwo pełne i profesjonalne wsparcie.

Podmiot publikujący: WOW NFZ
Autor informacji: Dyrektor WOW NFZ
Publikujący informację: Marta Żbikowska-Cieśla
Publikacja informacji: 23.02.2021 15:14
Sprawdź historię zmian
Wszystkie aktualności