Biuletyn Informacji Publicznej Wielkopolskiego OW NFZ

Zamówienia publiczne

Ogłoszenie o zamówieniu: "Zakup aktywacji procesorów serwerów bazodanowych eksploatowanych przez WOW NFZ" – ZP.261.10.2022

23-09-2022

DOTYCZY ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO NA:

Zakup aktywacji procesorów serwerów bazodanowych eksploatowanych przez Wielkopolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia w Poznaniu ZP.261.10.2022

 

Platforma Marketplanet e-Zamawiający jest narzędziem które umożliwi Państwu składanie ofert na drodze elektronicznej. Oznacza to możliwość prowadzenia postępowań o udzielenie zamówienia publicznego w sposób elektroniczny, gwarantujący zachowanie pełnej poufności oraz najwyższych standardów przekazu danych.

 

Wszystkie dokumenty dotyczące niniejszego postępowania –

„Zakup aktywacji procesorów serwerów bazodanowych eksploatowanych przez Wielkopolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia w Poznaniu”

- numer postępowania ZP.261.10.2022 opublikowane są na platformie.

 

Wejście na platformę poprzez link:

https://nfz-poznan.ezamawiajacy.pl

 

W przypadku pytań prosimy o skorzystanie z pomocy Centrum Wsparcia Klienta Info Marketplanet, które udziela wszelkich informacji zawiązanych z procesem składania ofert, rejestracji czy innych aspektów technicznych platformy, dostępne codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do 17:00 pod nr tel. 22 25 72 223 lub gdzie otrzymacie Państwo pełne i profesjonalne wsparcie.

Podmiot publikujący: WOW NFZ
Autor informacji: Dyrektor WOW NFZ
Publikujący informację: Mikołaj Woźniak
Publikacja informacji: 23.09.2022 12:49
Sprawdź historię zmian
Wszystkie aktualności