Biuletyn Informacji Publicznej Wielkopolskiego OW NFZ

Zamówienia publiczne

Ogłoszenie o zamówieniu: "Zakup pakietu serwisowego oprogramowania do wykonywania kopii zapasowych oraz (...)" - ZP.261.8.2022

13-07-2022

DOTYCZY ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO NA:

Zakup pakietu serwisowego oprogramowania do wykonywania kopii zapasowych (centralnego systemu archiwizacji danych) oraz zakup dodatkowych licencji na backup 2TB

Postępowanie numer: ZP.261.8.2022

Platforma Marketplanet e-Zamawiający jest narzędziem które umożliwi Państwu składanie ofert na drodze elektronicznej. Oznacza to możliwość prowadzenia postępowań o udzielenie zamówienia publicznego w sposób elektroniczny, gwarantujący zachowanie pełnej poufności oraz najwyższych standardów przekazu danych.

Wszystkie dokumenty oraz wszelka korespondencja dotycząca niniejszego postępowania:

„Zakup pakietu serwisowego oprogramowania do wykonywania kopii zapasowych (centralnego systemu archiwizacji danych) oraz zakup dodatkowych licencji na backup 2TB”

- numer postępowania ZP.261.8.2022 opublikowane są na platformie.

 

Wejście na platformę poprzez link:

https://nfz-poznan.ezamawiajacy.pl

 

W przypadku pytań prosimy o skorzystanie z pomocy Centrum Wsparcia Klienta Info Marketplanet, które udziela wszelkich informacji zawiązanych z procesem składania ofert, rejestracji czy innych aspektów technicznych platformy, dostępne codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do 17:00 pod nr tel. 22 25 72 223 lub gdzie otrzymacie Państwo pełne i profesjonalne wsparcie.

 

Podmiot publikujący: WOW NFZ
Autor informacji: Dyrektor WOW NFZ
Publikujący informację: Mikołaj Woźniak
Publikacja informacji: 13.07.2022 10:33
Sprawdź historię zmian
Wszystkie aktualności