Biuletyn Informacji Publicznej Wielkopolskiego OW NFZ

Zamówienia publiczne

Usługi sprzątania i dezynfekcji pomieszczeń biurowych NFZ w Poznaniu

24-07-2020

Usługi sprzątania i dezynfekcji pomieszczeń biurowych NFZ w Poznaniu przy ul. Piekary 14/15 oraz przy ul. Grunwaldzkiej 158 wraz z otoczeniem budynku.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku postanowiliśmy wdrażać Platformę Marketplanet e-Zamawiający, która w przyszłości będzie podstawowym narzędziem które umożliwi Państwu składanie ofert na drodze elektronicznej. Oznacza to możliwość prowadzenie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego w sposób elektroniczny, gwarantujący zachowanie pełnej poufności oraz najwyższych standardów przekazu danych.

Wszystkie dokumenty oraz wszelka korespondencja dotycząca niniejszego postępowania –Usługi sprzątania i dezynfekcji pomieszczeń biurowych NFZ w Poznaniu przy ul. Piekary 14/15 oraz przy ul. Grunwaldzkiej 158 wraz z otoczeniem budynku i parkingami” - numer postępowania ZP.261.10.2020 opublikowane są na platformie.

Wejście na platformę poprzez link: https://nfz-poznan.ezamawiajacy.pl

W przypadku pytań prosimy o skorzystanie z pomocy Centrum Wsparcia Klienta Info Marketplanet, które udziela wszelkich informacji zawiązanych z procesem składania ofert, rejestracji czy innych aspektów technicznych platformy, dostępne codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do 17:00 pod nr tel. 22 25 72 223 lub gdzie otrzymacie Państwo pełne i profesjonalne wsparcie.

źródło: Wydział Administracyjno-Gospodarczy  

  

Podmiot publikujący: Wielkopolski OW NFZ
Autor informacji: Dyrektor WOW NFZ
Publikujący informację: Magdalena Rozumek
Publikacja informacji: 24.07.2020 12:20
Sprawdź historię zmian
Wszystkie aktualności