Aktualności

Aktualności Oddziałów

Przygotuj się na lato - Środa z Profilaktyką w OW NFZ

19.06.2024
Lato - czas urlopu, imprez plenerowych i wypadów na weekend. Wydawać by się mogło, że to czas beztroski. Okres aktywnego wypoczynku, na który czekamy cały rok. Jak zapewnić bezpieczny wypoczynek?

Światowy Dzień Krwiodawcy - Środa z Profilaktyką w OW NFZ

11.06.2024
Krwi, mimo rozwoju medycyny i techniki nie da się wyprodukować. Jedynym źródłem jest zdrowy człowiek. Honorowy krwiodawca. Dlaczego warto pomagać? – mówimy o tym w ramach dzisiejszej „Środy z Profilaktyką” - akcji edukacyjnej Narodowego Funduszu Zdrowia.

Zabierz swoje serce na spacer

Ważne!
31.05.2024
„Zabierz swoje serce na spacer” tym razem podczas Święta Województwa Opolskiego w Mosznej! To doskonała okazja do zadbania o swoje serce!

Rodzinne dbanie o zdrowie - Zdrowie dziecka - Środa z Profilaktyką w OW NFZ

29.05.2024
Zbliżający się Dzień Dziecka to bardzo dobra okazja, aby zwrócić uwagę na profilaktykę i wczesne wykrywanie problemów zdrowotnych u dzieci i młodzieży, m.in. co możemy zrobić, by zminimalizować ryzyko otyłości wśród dzieci.

Rodzinne dbanie o zdrowie - Międzynarodowy Dzień Rodziny - Środa z Profilaktyką w OW NFZ

15.05.2024
15 maja przypada Międzynarodowy Dzień Rodziny. W tym dniu Narodowy Fundusz Zdrowia zaprasza na „Środę z Profilaktyką” poświęconą zdrowiu rodziny. To jeden z najważniejszych aspektów naszego życia.

Rodzinne dbanie o zdrowie - Kobiety - Środa z Profilaktyką w OW NFZ

08.05.2024
tematem przewodnim Środy z Profilaktyką - akcji edukacyjnej Narodowego Funduszu Zdrowia w maju jest zdrowie rodziny. Nasze codzienne zachowania mogą wpłynąć na zmniejszenie ryzyka rozwoju chorób. Będziemy o tym informować i polecać skuteczne rozwiązania.