Aktualności

Aktualności Oddziałów

Ważne!

W pięciu województwach rozpoczynają się ferie zimowe. Nie zawsze będzie to beztroski czas. Warto wiedzieć, gdzie znaleźć pomoc medyczną w przypadku niespodziewanej choroby lub nieszczęśliwego wypadku.

W kraju działają już 603 punkty pobrań wymazów na obecność wirusa SARS-CoV-2. Tylko w ciągu ostatniego miesiąca w kraju uruchomiono ponad 100 nowych punktów wymazowych.

Skorzystaj już dziś z darmowych pomiarów i porad doradców

22.11.2021
W oddziałach wojewódzkich NFZ, powstało stanowisko ds. profilaktyki i promocji zdrowia, którego celem jest upowszechnienie wiedzy o zdrowiu, profilaktyce i publicznym systemie opieki zdrowotnej.

Kioski profilaktyczne. Nowy sposób NFZ na zachęcenie do dbania o zdrowie

19.11.2021
Wspólnie z Ministerstwem Zdrowia rozpoczęliśmy nową akcję prozdrowotną. We wszystkich oddziałach wojewódzkich NFZ stworzyliśmy stanowiska ds. profilaktyki i promocji zdrowia. W samoobsługowych punktach dorośli wykonają najważniejsze pomiary medyczne.

Nowe poradnie specjalistyczne, oddziały szpitalne oraz poradnia leczenia ran przewlekłych w województwie podlaskim

12.11.2021
Podlaski Oddział Wojewódzki NFZ podpisał umowy z czterema szpitalami na nowe zakresy świadczeń oraz zakontraktował sześć nowych poradni specjalistycznych na terenie województwa podlaskiego

Ograniczenie dostępu do Punktu Obsługi Klientów w Nysie 12 listopada 2021 r.

03.11.2021
Punkt Obsługi Klientów w Nysie będzie nieczynny 12 listopada 2021 r. z uwagi na decyzje organizacyjne Starostwa Powiatowego o zamknięciu budynku tego dnia.