Aktualności

Aktualności Oddziałów

Przewlekłe bóle kręgosłupa - Środa z Profilaktyką w OW NFZ

07.12.2022
Bóle szyi, dolnej i środkowej partii pleców to jedne z najczęstszych dolegliwości przewlekłych u dorosłych. Więcej osób zmaga się jedynie z nadciśnieniem. Jak im zapobiec?

Zrób sobie prezent – zadbaj o swoje zdrowie

Ważne!
06.12.2022
Spraw sobie świąteczny prezent – odwiedź oddział wojewódzki NFZ i zadbaj o swoje zdrowie.

Zakrzepica - co można zrobić, aby jej zapobiec?​ - Środa z Profilaktyką w OW NFZ

30.11.2022
Zakrzepica jest poważną chorobą, której nie można bagatelizować. Nieleczona może prowadzić do zatorowości płucnej, a w skrajnych przypadkach nawet do śmierci. Zapraszamy po „garść” praktycznych porad w zapobieganiu choroby zakrzepowo zatorowej.

Wydłużenie godzin pracy na salach obsługi klientów Narodowego Funduszu Zdrowia

25.11.2022
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom od 28 listopada 2022 r. wydłużamy godziny otwarcia Sal Obsługi Klientów w oddziałach wojewódzkich Narodowego Funduszu Zdrowia.

Polipragmazja - kiedy leki szkodzą? - Środa z Profilaktyką w OW NFZ

23.11.2022
Aż 1/3 Polaków po 65 roku życia przyjmuje co najmniej 5 leków dziennie. Zażywanie wielu medykamentów jednocześnie, zwane polipragmazją, zwiększa ryzyko wystąpienia groźnych powikłań i wzajemnych interakcji.

Sala obsługi klientów MOW NFZ wyjątkowo przyjazna rodzinom z dziećmi

17.11.2022
Sala obsługi klientów małopolskiego NFZ została laureatem plebiscytu „Miejsce Przyjazne Rodzinom z Dziećmi” organizowanego przez Urząd Miasta Krakowa. To już trzecie takie wyróżnienie przyznane małopolskiemu oddziałowi NFZ.