Aktualności

Aktualności Oddziałów

Podlaski OW NFZ zaprasza na konferencje poświęcone profilaktyktyce raka szyjki macicy oraz raka piersi

27.08.2015
Podlaski Oddział Wojewódzki NFZ oraz Wojewódzkie Ośrodki Koordynujące programy profilaktyczne zapraszają w dniu 28 sierpnia na konferencje poświęcone profilaktyktyce raka szyjki macicy oraz raka piersi.

Załóż konto w ZIP - Podlaski OW NFZ zaprasza do Sokółki oraz Łap

26.08.2015
Już w najbliższą niedzielę 30 sierpnia mieszkańcy województwa podlaskiego będą mogli założyć konto w Zintegrowanym Informatorze Pacjenta. Mobilne punkty ZIP staną w Sokółce (na Stadionie Miejskim) oraz Łapach (na placu przy parafii pw. Świętego Krzyża).

Podlaski OW - 19 sierpnia konferencja nt. profilaktyki kobiecych nowotworów

18.08.2015
W ramach zawartej w maju koalicji „Mamy Zdrowe Mamy”, Podlaski Oddział Wojewódzki NFZ oraz Wojewódzkie Ośrodki Koordynujące programy profilaktyczne w kierunku raka szyjki macicy i raka piersi zapraszają do udziału 19 sierpnia w kolejnej konferencji...

Tydzień dla Zdrowia – Dywity (17-22 sierpnia)

13.08.2015
Warmińsko-Mazurski Oddział Wojewódzki NFZ w Olsztynie zaprasza mieszkańców Dywit na „Tydzień dla zdrowia”, który trwać będzie od 17 do 22 sierpnia br.

Oddaj krew – krwiobus przed siedzibą NFZ w Katowicach (środa 29 lipca)

28.07.2015
Okres wakacyjny to trudny czas dla centrów krwiodawstwa oraz szpitali, w których dramatycznie brakuje krwi. Śląski Oddział Wojewódzki NFZ, odpowiadając na apel, zaprosił krwiobus Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach.

Małopolski OW zaprasza na Białą Niedzielę do Szczawnicy

23.07.2015
Małopolski OW w Krakowie Delegatura w Nowym Targu oraz Uzdrowisko Szczawnica zapraszają mieszkańców oraz osoby wypoczywające w Szczawnicy na tradycyjną Białą Niedzielę, która odbędzie się w najbliższą niedzielę 26 lipca 2015 r. w Szczawnicy.