Aktualności

Aktualności Oddziałów

Profilaktyka raka prostaty - Środa z Profilaktyką w OW NFZ

16.09.2020
Profilaktyka raka prostaty to temat kolejnej edycji cyklicznej akcji Narodowego Funduszu Zdrowia „Środa z Profilaktyką”. Ze względu na bezpieczeństwo pacjentów, tegoroczne edycje kontynuowane są w formule zdalnej.

Pierwsza pomoc - Środa z Profilaktyką w OW NFZ

09.09.2020
"Pierwsza pomoc" - to temat kolejnej edycji cyklicznej akcji Narodowego Funduszu Zdrowia „Środa z Profilaktyką”. Ze względu na bezpieczeństwo pacjentów, tegoroczne edycje kontynuowane są w formule zdalnej.

Profilaktyka Cukrzycy - Środa z Profilaktyką w OW NFZ

02.09.2020
"Profilaktyka i edukacja - Skuteczna broń przeciwko cukrzycy" - to temat kolejnej edycji cyklicznej akcji Narodowego Funduszu Zdrowia „Środa z Profilaktyką”. Ze względu na bezpieczeństwo pacjentów, tegoroczne edycje kontynuowane są w formule zdalnej.

Internet i nowe technologie - Środa z Profilaktyką w OW NFZ

26.08.2020
Profilaktyka uzależnień od Internetu i nowych technologii – to temat kolejnej edycji cyklicznej akcji Narodowego Funduszu Zdrowia „Środa z Profilaktyką”. Ze względu na bezpieczeństwo pacjentów, tegoroczne edycje kontynuowane są w formule zdalnej.

Ograniczenie dostępności sali obsługi klientów w delegaturze w Nowym Targu

21.08.2020
W trosce o Państwa bezpieczeństwo od 21 sierpnia 2020 r. do odwołania zwiększamy ograniczenia w bezpośrednich kontaktach w sali obsługi klientów w delegaturze Małopolskiego Oddziału Wojewódzkiego w Nowym Targu

Wznowienie działalności delegatury w Gorzowie Wielkopolskim.

20.08.2020
Od 21 sierpnia 2020 r. wznowiona zostaje działalność Delegatury w Gorzowie Wielkopolskim Lubuskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ.