Biuletyn Informacji Publicznej Małopolskiego OW NFZ

Zamówienia publiczne

Małopolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia w Krakowie informuje, że w związku z wprowadzoną elektronizacją postępowań o udzielenie zamówienia publicznego wszystkie informacje dotyczące prowadzonych postępowań dostępne są na platformie zakupowej pod adresem: https://nfz-krakow.ezamawiajacy.pl  w zakładce „Aktualne”.

Uzyskanie dostępu do postępowań prowadzonych na platformie nie wymaga logowania.

Zamówienia publiczne

Ogłoszenie o zamówieniu WAG.II.251.1.2.2023

24-01-2023

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, postanowiliśmy wdrożyć Platformę eZamawiający, która będzie podstawowym narzędziem, które umożliwi Państwu składanie ofert na drodze elektronicznej. Oznacza to możliwość prowadzenia postępowań o udzielenie zamówień publicznych w sposób elektroniczny, gwarantując zachowanie pełnej poufności oraz najwyższych standardów bezpieczeństwa przekazu danych.

Wszystkie dokumenty oraz wszelka korespondencja dotycząca niniejszego postępowania – „Świadczenie usług pocztowych dla Małopolskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia w Krakowie” numer postępowania WAG.II.251.1.2.2023 - opublikowane są na platformie.

Wejście na platformę poprzez link: nfz-krakow.ezamawiajacy.pl

W przypadku pytań, prosimy o skorzystanie z pomocy Centrum Wsparcia Klienta, które udziela wszelkich informacji związanych z procesem składania ofert, rejestracji czy innych aspektów technicznych Platformy, dostępnego codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00 pod nr tel. 22 257 22 23  lub , gdzie otrzymacie Państwo pełne i profesjonalne wsparcie.

Podmiot publikujący: Małopolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia
Autor informacji: Dyrektor Małopolskiego OW NFZ
Publikujący informację: Iwona Krzywda
Publikacja informacji: 24.01.2023 15:12
Sprawdź historię zmian
Wszystkie aktualności