Biuletyn Informacji Publicznej Podkarpackiego OW NFZ

Zamówienia publiczne poniżej 130 tys. złotych

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku postanowiliśmy wdrażać Platformę Marketplanet e-Zamawiajacy, która będzie podstawowym narzędziem które umożliwi Państwu składanie ofert na drodze elektronicznej. Oznacza to, możliwość prowadzenia postępowań o udzielenie zamówienia publicznego w sposób elektroniczny, gwarantujący zachowanie pełnej poufności oraz najwyższych standardów bezpieczeństwa przekazu danych.

Wszystkie dokumenty oraz wszelkie korespondencja dotycząca niniejszego postępowania – „Zakup kompleksowej usługi w zakresie telefonii stacjonarnej dla Podkarpackiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia”

 numer postępowania: NFZ09WAG.230.4.2023 opublikowane są na platformie.

Wejście na platformę poprzez link: nfz-rzeszow.ezamawiajacy.pl

W przypadku pytań prosimy o skorzystanie z pomocy Centrum Wsparcia Klienta Info Marketplanet, które udziela wszelkich informacji związanych z procesem składania ofert, rejestracji czy innych aspektów technicznych platformy, dostępne codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00 pod nr tel. 22 572 22 24 lub  gdzie otrzymacie Państwo pełne i profesjonalne wsparcie.

Podmiot publikujący: Centrala NFZ
Publikujący informację: Rafał Śliż
Publikacja informacji: 23.11.2023 13:04
Aktualizacja informacji: 23.11.2023 13:04
Sprawdź historię zmian