Biuletyn Informacji Publicznej Kujawsko-Pomorskiego OW NFZ

Uwaga!

Informujemy, że ogłoszenia o postępowaniach rekrutacyjnych, publikowane od 1 marca 2023 roku znajdują się pod tym adresem.

Oferty pracy

Ogłoszenie o rekrutacji – Bydgoszcz/23/06- zakończenie rekrutacji.

28.02.2023
Kujawsko-Pomorski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia z siedzibą w Bydgoszczy poszukuje kandydatów na stanowisko: starszy referent w Wydziale Świadczeń Opieki Zdrowotnej – Dział Świadczeń Opieki Długoterminowej i Psychiatrycznej

Ogłoszenie o rekrutacji – Bydgoszcz/23/05

15.02.2023
Kujawsko-Pomorski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia z siedzibą w Bydgoszczy poszukuje kandydatów na stanowisko: kierowca w Wydziale Administracyjno-Gospodarczym (umowa na zastępstwo) - zakończenie rekrutacji.

Ogłoszenie o rekrutacji- Bydgoszcz/23/04- zakończenie rekrutacji.

13.02.2023
Kujawsko-Pomorski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia z siedzibą w Bydgoszczy poszukuje kandydatów na stanowisko: referent w Wydziale Gospodarki Lekami - Dział Programów Lekowych i Chemioterapii

Ogłoszenie o rekrutacji – Bydgoszcz/23/03 - zakończenie rekrutacji.

06.02.2023
Kujawsko-Pomorski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia z siedzibą w Bydgoszczy poszukuje kandydatów na stanowisko: młodszy specjalista w Wydziale Świadczeń Opieki Zdrowotnej – Dział Świadczeń Ambulatoryjnej Opieki Zdrowotnej.

Ogłoszenie o rekrutacji – Bydgoszcz/23/02 - zakończenie rekrutacji

10.01.2023
Kujawsko-Pomorski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia z siedzibą w Bydgoszczy poszukuje kandydatów na stanowisko: Naczelnik Wydziału Organizacyjnego w Kujawsko-Pomorskim Oddziale Wojewódzkim NFZ.

Ogłoszenie o rekrutacji – Bydgoszcz/22/36 - zakończenie rekrutacji.

16.12.2022
Kujawsko-Pomorski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia z siedzibą w Bydgoszczy poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalisty w Zespole Kontroli Wewnętrznej.