Aktualności

Aktualności Oddziałów

Małopolski OW NFZ: Zdrowie pod kontrolą – zapraszamy do Galerii Bronowice

08.04.2016
Małopolski Oddział Wojewódzki NFZ objął patronatem honorowym organizowaną przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland imprezę, która w najbliższy weekend odbędzie się w Galerii Bronowice.

Debata o męskim zdrowiu w Lubuskim OW NFZ

07.04.2016
Z inicjatywy Lubuskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ przy współpracy ze Stowarzyszeniem Dziennikarzy RP 6 kwietnia w bibliotece Uniwersytetu Zielonogórskiego odbyła się konferencja na temat „Kondycji zdrowotnej mężczyzn w województwie lubuskim”.

Łódzki OW NFZ zaprasza na obchody Światowego Dnia Zdrowia

06.04.2016
Z okazji Światowego Dnia Zdrowia (7 kwietnia) Łódzki OW NFZ zaprasza na stoisko informacyjne w Szpitalu Specjalistycznym w Brzezinach.

Lubuski OW NFZ: Debata o męskim zdrowiu

05.04.2016
Lubuski Oddział Wojewódzki NFZ oraz Stowarzyszenie Dziennikarzy RP Oddział w Zielonej Górze 6 kwietnia w bibliotece Uniwersytetu Zielonogórskiego organizują konferencję na temat „Kondycji zdrowotnej mężczyzn w województwie lubuskim”.

Mazowiecki OW NFZ zaprasza na bezpłatne badania profilaktyczne z okazji Światowego Dnia Zdrowia

05.04.2016
7 kwietnia 2016 r. (czwartek) mazowiecki NFZ zaprasza na bezpłatne badania profilaktyczne z okazji Światowego Dnia Zdrowia.

Mobilne stanowisko ZIP podczas akcji krwiodawstwa „Zdaj egzamin z życia” w Cieszynie

05.04.2016
We wtorek (5 kwietnia) Śląski OW NFZ zaprasza do mobilnego stanowisko ZIP podczas 16. akcji krwiodawstwa „Zdaj egzamin z życia”.