Aktualności

Aktualności Oddziałów

Wyjeżdżasz na ferie za granicę - pamiętaj o karcie EKUZ

29.01.2016
Pamiętajmy, że wyjeżdżając na ferie za granicę warto zabrać ze sobą Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ)...

Ogólnopolski Dzień Transplantacji

26.01.2016
26 stycznia obchodzimy Ogólnopolski Dzień Transplantacji. Dzisiaj mija 50. rocznica udanego przeszczepienia nerki w Polsce.

Lubelski OW NFZ w TVP Lublin

25.01.2016
Jeśli planujesz zimowy wypoczynek w krajach UE/EFTA pamiętaj o zabraniu ze sobą Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego.

Wielkopolski OW NFZ - Wyjeżdżasz na ferie za granicę? Pamiętaj o karcie EKUZ

12.01.2016
Pamiętajmy, że wyjeżdżając za granicę warto zabrać Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ), która potwierdza nasze prawo do korzystania z opieki medycznej w krajach Unii Europejskiej, a także Lichtensteinie, Szwajcarii, Norwegii, Islandii.

Gdzie szukać pomocy medycznej w okresie świątecznym - NFZ przypomina

23.12.2015
W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia przypominamy, że w przypadku pogorszenia stanu zdrowia, nagłego zachorowania, urazu lub w sytuacjach zagrożenia życia, pacjenci mogą skorzystać z różnych form opieki zdrowotnej...

Zachodniopomorski OW: Mobilne stanowisko eWUŚ w Koszalinie – 10 grudnia

08.12.2015
W czwartek, 10 grudnia, studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koszalinie będą mieli okazję sprawdzić swoje statusy w systemie elektronicznej Weryfikacji Uprawnień Świadczeniobiorcy.