Aktualności

Aktualności Oddziałów

Dodatkowe karetki będą dbać o bezpieczeństwo wypoczywających nad morzem

19.06.2020
W sezonie wakacyjnym w miejscowościach nadmorskich, licznie odwiedzanych przez turystów, stacjonują dodatkowe ambulanse, które niosą pomoc mieszkańcom i przebywającym tam turystom.

Jak wyjechać na leczenie uzdrowiskowe? Instrukcja krok po kroku

18.06.2020
Od 15 czerwca sanatoria ponownie przyjmują pacjentów. Zobacz, jak krok po kroku, wygląda przygotowanie do wyjazdu na leczenie uzdrowiskowe.

Karetki wodne czuwają nad bezpieczeństwem żeglarzy

10.06.2020
Na Szlak Wielkich Jezior Mazurskich powróciły karetki wodne, które będą stacjonowały do końca września. Warmińsko-Mazurski Oddział Wojewódzki NFZ w Olsztynie zakontraktował pięć takich jednostek.

Wyjazd do sanatorium: Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania

09.06.2020
Już 15 czerwca pierwsi pacjenci wyjadą na leczenie uzdrowiskowe. W czasie epidemii koronawirusa zasady pobytu w sanatoriach zmieniły się. O czym musisz teraz pamiętać, wybierając się do uzdrowiska? Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Oddziały wojewódzkie NFZ wznawiają pracę sal obsługi klientów

22.05.2020
Od 25 maja zaczną działać sale obsługi klientów w oddziałach wojewódzkich Funduszu. Będzie można m.in. potwierdzić Profil Zaufany, załatwić sprawę dotyczącą wyrobów medycznych lub uzyskać podstawowe informacje w sprawach związanych z działalnością NFZ.

Psycholog: Telefon na infolinię jest pierwszym krokiem, daje szansę na odreagowanie emocjonalne, zmniejszenie lęku

05.05.2020
O tym, jak działa wsparcie psychologiczne NFZ w czasie epidemii COVID-19 pytamy psycholog Kornelię Lewandowską, która czuwa nad pracą specjalistów na infolinii Funduszu.