Aktualności

Aktualności Oddziałów

NFZ Bliżej Pacjenta – 12 września Dzień Otwarty w Oddziałach Wojewódzkich NFZ

09.09.2015
W najbliższą sobotę wszyscy, którzy odwiedzą siedziby oddziałów w godz. 9-14 będą mogli m.in. założyć konto w Zintegrowanym Informatorze Pacjenta, sprawdzić swój status ubezpieczenia, odebrać Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ)...

Środy z Łódzkim Oddziałem Wojewódzkim NFZ

03.09.2015
W każdą środę września i października Łódzki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia zaprasza do odwiedzenia jego stoisk, które staną w wybranych poradniach i szpitalach.

Pracownicy Śląskiego OW NFZ pobiegną na rzecz podopiecznych Fundacji Jaśka Meli

02.09.2015
Pracownicy Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ już po raz trzeci staną na starcie charytatywnego biegu sztafetowego Katowice Business Run.

Wielkopolski OW NFZ - zmiana lokalizacji punktu obsługi Pacjenta

31.08.2015
Od 1 września obsługa bezpośrednia w WOW NFZ w Poznaniu będzie się odbywać wyłącznie przy ul. Grunwaldzkiej 158.

Podlaski OW NFZ zaprasza na konferencje poświęcone profilaktyktyce raka szyjki macicy oraz raka piersi

27.08.2015
Podlaski Oddział Wojewódzki NFZ oraz Wojewódzkie Ośrodki Koordynujące programy profilaktyczne zapraszają w dniu 28 sierpnia na konferencje poświęcone profilaktyktyce raka szyjki macicy oraz raka piersi.

Załóż konto w ZIP - Podlaski OW NFZ zaprasza do Sokółki oraz Łap

26.08.2015
Już w najbliższą niedzielę 30 sierpnia mieszkańcy województwa podlaskiego będą mogli założyć konto w Zintegrowanym Informatorze Pacjenta. Mobilne punkty ZIP staną w Sokółce (na Stadionie Miejskim) oraz Łapach (na placu przy parafii pw. Świętego Krzyża).