Aktualności

Aktualności Oddziałów

Punkt informacyjny Lubelskiego OW NFZ podczas Tygodnia Przedsiębiorcy w ZUS

25.11.2015
Lubelski Oddział Wojewódzki NFZ serdecznie zaprasza do punktu informacyjnego NFZ podczas Tygodnia Przedsiębiorcy organizowanego przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Mobilne stanowisko ZIP w Kielcach - 26 listopada br.

24.11.2015
Świętokrzyski Oddział Wojewódzki NFZ zaprasza w najbliższy czwartek, 26 listopada do odbierania loginu i hasła dostępu do ZIP.

Zachodniopomorski OW NFZ zaprasza przedsiębiorców, by zakładali konta w ZIP!

24.11.2015
Zachodniopomorski Oddział Funduszu zaprasza wszystkich zainteresowanych, a w szczególności przedsiębiorców lub osoby planujące uruchomienie firmy, do założenie osobistego konta w Zintegrowanym Informatorze Pacjenta.

Obchody Światowego Tygodnia Wiedzy o Antybiotykach w Oddziałach Wojewódzkich NFZ

17.11.2015
Czym grozi niewłaściwe stosowanie antybiotyków? Czy antybiotyki leczą choroby wirusowe? Jak niebezpieczne może być samoleczenie antybiotykami? – m.in. na te pytania znajdą Państwo odpowiedzi na stronie internetowej Funduszu.

Zachodniopomorskie mobilne stanowisko eWUŚ na Politechnice Koszalińskiej

02.11.2015
Studenci Politechniki Koszalińskiej przez trzy dni, od 3-5 listopada, będą „egzaminowani” z eWUŚ. W trzech różnych kampusach będą mogli sprawdzić swoje statusy w systemie elektronicznej Weryfikacji Uprawnień Świadczeniobiorcy.

„NFZ bliżej pacjenta” - środy z Łódzkim Oddziałem Wojewódzkim NFZ

19.10.2015
Mobilne punkty Łódzkiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ, w których można np. założyć konto w ZIP lub potwierdzić zlecenie na wyroby medyczne, staną w najbliższą środę (21 października) w czterech placówkach.