Aktualności

Aktualności Oddziałów

Śląski OW NFZ w Wampiriadzie

22.10.2014
Już po raz siedemnasty mieszkańcy województwa śląskiego wzięli udział w Wampiriadzie – akcji honorowego oddawania krwi organizowanej przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach. Pracownicy Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ.

Spotkanie pracowników Śląskiego OW NFZ ze studentami-obcokrajowcami

02.10.2014
Ile wynosi składka na dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne? Jak skorzystać z pomocy lekarza w Polsce? Jakie dokumenty pełnią rolę dowodu ubezpieczenia zdrowotnego obcokrajowca? Na te i inne pytania odpowiadali pracownicy Śląskiego Oddziału NFZ.

Leczenie w państwach UE na podstawie Dyrektywy Transgranicznej

17.09.2014
Podstawowe informacje o zasadach i warunkach, które należy spełnić w celu ubiegania się o zwrot kosztów leczenia poniesionych na terenie innych państw UE na podstawie ustawy implementującej dyrektywę transgraniczną.

Szpitalne Oddziały Ratunkowe i izby przyjęć

07.08.2014
Szpitalne Oddziały Ratunkowe i izby przyjęć

Komunikat dla świadczeniodawców POZ w sprawie zasad rejestracji pacjentów

07.08.2014
Małopolski OW NFZ w Krakowie przypomina, że zgodnie z Wykazem świadczeń gwarantowanych lekarza podstawowej opieki zdrowotnej oraz warunkami ich realizacji, stanowiącymi załącznik do rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 24 września 2013 r.

Program profilaktyki raka piersi

04.06.2014
Program adresowany jest do kobiet w wieku 50-69 lat, które spełniają jedno z poniższych kryteriów: nie wykonywały mammografii i w ciągu ostatnich 24 miesięcy.