Aktualności

Aktualności Oddziałów

Spotkanie z Amazonkami w Mazowieckim OW NFZ

31.07.2019
Jak co miesiąc, w siedzibie Mazowieckiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ odbędzie się spotkanie z wolontariuszkami ze Stowarzyszenia "Amazonki" Warszawa-Centrum. Zapraszamy!

#PokonajCukrzycę – finał Dnia Otwartego w NFZ

04.07.2019
Pod tym hasłem, 27 czerwca, zorganizowaliśmy Dzień Otwarty w naszych oddziałach wojewódzkich, poświęcony profilaktyce cukrzycy i zdrowej diecie. Frekwencja zaskoczyła. Z bezpłatnych badań poziomu cukru we krwi skorzystało ponad 2,5 tys. osób.

NFZ inwestuje w klienta. W Kielcach otwarto właśnie nowy punkt obsługi

02.07.2019
Od 1 lipca, jeśli chcesz potwierdzić zlecenie na wyroby medyczne, złożyć wniosek na leczenie uzdrowiskowe lub wyrobić kartę EKUZ zrobisz to w nowym punkcie obsługi klienta Świętokrzyskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ przy al. IX Wieków Kielc 2a w Kielcach.

Dzień Otwarty w NFZ - darmowy pomiar cukru i zdrowa dieta DASH

26.06.2019
W Europie cukrzycę ma 60 mln osób. W Polsce choruje na nią 2,2 mln osób, a ponad 500 tys. nie jest tego świadoma.27 czerwca w Światowym Dniu Walki z Cukrzycą, NFZ organizuje Dzień Otwarty. Przyjdź i sprawdź cukier we krwi oraz skosztuj zdrowej diety DASH.

Karta EKUZ – Twoje wakacyjne ubezpieczenie na wszelki wypadek

Ważne!
13.06.2019
Jest niewielka, przypomina kartę płatniczą, ale ma ogromną moc. W razie choroby lub wypadku na wakacjach dzięki Europejskiej Karcie Ubezpieczenia Zdrowotnego korzystasz z publicznej służby zdrowia państwa, w którym wypoczywasz.Co zyskujesz? Sprawdź.

Czerniak pod lupą: Aż 1200 badań w jeden dzień

30.05.2019
Ponad 1200 osób sprawdziło swoje znamiona podczas Dnia Otwartego w Oddziałach NFZ poświęconego profilaktyce nowotworów skóry. Wśród nich pani Elżbieta, pan Henryk i mały Bartek. Towarzyszyliśmy im w trakcie badań dermatoskopem.