Aktualności

Aktualności Oddziałów

Woda – życie, zdrowie i uroda - Środa z Profilaktyką w OW NFZ

22.03.2023
Woda jest składnikiem wszystkich tkanek, każdej komórki, każdego układu naszego organizmu. Warunkuje prawidłowe ich funkcjonowanie i jest rewelacyjnym transporterem substancji ustrojowych jak hormony, enzymy.

Życie z Alzheimerem - Środa z Profilaktyką w OW NFZ

15.03.2023
Zaczyna się wiele lat przed wystąpieniem objawów. Dokładna przyczyna tej choroby jest nadal nieznana. Choroba Alzheimera to temat dzisiejszej „Środy z Profilaktyką” - edukacyjnej akcji Narodowego Funduszu Zdrowia.

Tymczasowy punkt obsługi klientów NFZ w Warszawie

14.03.2023
Od 15 marca do końca czerwca 2023 r. w sali obsługi klientów i kancelarii Mazowieckiego OW NFZ w Warszawie prowadzone będą prace remontowe. W tym czasie będziemy Państwa obsługiwać w pomieszczeniu tymczasowym, przy ograniczonej liczbie stanowisk obsługi.

Pierwsza wizyta u ginekologa - Środa z Profilaktyką w OW NFZ

08.03.2023
Kiedy zabrać córkę na pierwszą wizytę do ginekologa? Jak rozmawiać z dzieckiem o pierwszej wizycie? Jak przebiega pierwsze badanie u dziewcząt? Na te i inne pytania odpowiadamy w dzisiejszej Środzie z Profilaktyką.

W NFZ Dzień Kobiet trwa przez cały tydzień. Zrób sobie prezent dla zdrowia.

06.03.2023
Świętowanie Dnia Kobiet rozpoczynamy już dzisiaj, 6 marca. Przez cały tydzień (od 6 do 10 marca) zapraszamy Panie do naszych oddziałów w każdym województwie.

Rak jelita grubego – czynniki ryzyka, leczenie, profilaktyka - Środa z Profilaktyką w OW NFZ

01.03.2023
Rak jelita grubego jest trzecim najczęściej występującym nowotworem złośliwym w polskiej populacji. Szacuje się, że profilaktyka raka jelita grubego zmniejsza śmiertelność z jego powodu o 50-60%. Jak można działać profilaktycznie?