Aktualności

Aktualności Centrali

Narodowy Fundusz Zdrowia ze strategią rozwoju

29.03.2019
Rada Narodowego Funduszu Zdrowia przyjęła właśnie strategię rozwoju NFZ. Dokument opisuje, jak będzie zmieniał się Fundusz przez najbliższe kilka lat. W 2023 roku NFZ ma być innowacyjną instytucją cieszącą się większym zaufaniem społecznym.

Jak przetrwać przesilenie wiosenne? Znamy trzy sprawdzone sposoby

29.03.2019
Kiepskie samopoczucie, wahania nastrojów, osłabienie – to typowe objawy przesilenia wiosennego. Ma je ponad połowa z nas, ale nie każdy wie, że można sobie z nimi skutecznie radzić. Sprawdź trzy sposoby, które naprawdę działają.

Komunikat dla świadczeniodawców

29.03.2019
Wdrożenie rozwiązania informatycznego NFZ wspierającego procesy elektronicznego weryfikowania i potwierdzania zlecenia na zaopatrzenie pacjenta w wyroby medyczne

Przerwa serwisowa

29.03.2019
Informujemy, że w dniach: piątek, 29 marca br. w godzinach 18:00-22:00 oraz od soboty 30 marca od godziny 8:00 do niedzieli 31 marca br. do godz. 20:00 wystąpią okresowe utrudnienia w dostępie do wszystkich systemów informatycznych Centrali NFZ

Komunikat dla świadczeniodawców realizujących świadczenia psychiatryczne dla dzieci i młodzieży

29.03.2019
Narodowy Fundusz Zdrowia informuje, że w stanach nagłych świadczenie psychiatryczne dla dzieci i młodzieży może zostać udzielone małoletnim świadczeniobiorcom w oddziałach ogólnopsychiatrycznych. Na jakich zasadach finansowane są te świadczenia? Sprawdź.

Internetowe Konto Pacjenta zastąpi Zintegrowany Informator Pacjenta

28.03.2019
Wkrótce Zintegrowany Informator Pacjenta — system prowadzony przez Narodowy Fundusz Zdrowia — stanie się częścią Internetowego Konta Pacjenta. Dzięki niemu swoje dane medyczne, także te z ZIP, znajdziesz w jednym miejscu. Sprawdź, jak założyć konto w IKP.