O NFZ

Program stażowy

Informujemy, że rekrutacja do programu stażowego w Centrali NFZ „Dobry krok w ochronę zdrowia” została zakończona.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia, gratulujemy wybranym kandydatom i zachęcamy do śledzenia kolejnego naboru w 2023 roku.

 


Centrala Narodowego Funduszu Zdrowia zaprasza studentów ostatnich lat studiów oraz absolwentów do udziału w programie stażowym „Dobry krok w ochronę zdrowia”.

  • Biorąc udział w naszym programie stażowym, masz szansę poznać od  środka sposób funkcjonowania niepowtarzalnej, innowacyjnej instytucji z branży ochrony zdrowia. Od początku otrzymasz wsparcie mentora w  realizacji wybranej przez Ciebie indywidualnej ścieżki nauki, a ponadto zyskasz możliwość zaczerpnięcia wiedzy i wieloletniego doświadczenia naszych ekspertów. Udział w programie rozwinie Twoje umiejętności, poszerzy kompetencje i  wzbogaci doświadczenie, a  także będzie świetnym startem dla Twojej przyszłej kariery zawodowej.
  • Staż w Narodowym Funduszu Zdrowia pozwoli Ci nauczyć się praktycznych umiejętności, jak również da możliwość rozwoju kompetencji, w tym także społecznych.
  • W programie stażowym kładziemy nacisk na to, aby Stażyści, realizując swój indywidualny plan rozwoju, uczestniczyli w bieżących projektach i zadaniach zespołów. 

 

POZNAJ SZCZEGÓŁY PROGRAMU

 

 

Podmiot publikujący: Centrala NFZ
Publikujący informację: Paweł Grzybowski
Publikacja informacji: 15.06.2022 12:31
Aktualizacja informacji: 12.09.2022 15:24
Źródło: Biuro Spraw Pracowniczych
Sprawdź historię zmian