Aktualności

Aktualności Oddziałów

Komunikat dot. weryfikacji dokumentów uprawniających do świadczeń zdrowotnych na podstawie przepisów o koordynacji – UE/EFTA

29.10.2014
w związku z planowanym uruchomieniem w Małopolskim OW NFZ w Krakowie szczegółowej weryfikacji poprawności danych w zakresie dokumentów uprawniających do świadczeń zdrowotnych na podstawie przepisów o koordynacji

Komunikat dotyczący zasad udzielania świadczeń zdrowotnych uprawnionym na podstawie przepisów o koordynacji

28.10.2014
Mazowiecki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia z siedzibą w Warszawie uprzejmie przypomina Świadczeniodawcom, iż zgodnie z art. 19 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 883/2004 z dnia 29 kwietnia 2004 r.

Śląski OW NFZ w Wampiriadzie

22.10.2014
Już po raz siedemnasty mieszkańcy województwa śląskiego wzięli udział w Wampiriadzie – akcji honorowego oddawania krwi organizowanej przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach. Pracownicy Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ.

Spotkanie pracowników Śląskiego OW NFZ ze studentami-obcokrajowcami

02.10.2014
Ile wynosi składka na dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne? Jak skorzystać z pomocy lekarza w Polsce? Jakie dokumenty pełnią rolę dowodu ubezpieczenia zdrowotnego obcokrajowca? Na te i inne pytania odpowiadali pracownicy Śląskiego Oddziału NFZ.

Leczenie w państwach UE na podstawie Dyrektywy Transgranicznej

17.09.2014
Podstawowe informacje o zasadach i warunkach, które należy spełnić w celu ubiegania się o zwrot kosztów leczenia poniesionych na terenie innych państw UE na podstawie ustawy implementującej dyrektywę transgraniczną.

Szpitalne Oddziały Ratunkowe i izby przyjęć

07.08.2014
Szpitalne Oddziały Ratunkowe i izby przyjęć