Aktualności

Aktualności Centrali

Znamy szpitale, w których będzie szczepiony personel placówek medycznych

Ważne!
14.12.2020
W tzw. szpitalach węzłowych, których jest w Polsce 509, będzie szczepiony personel medyczny i niemedyczny przeciw COVID-19. Szpitale węzłowe zaszczepią swój personel, ale także personel innych jednostek, m.in. szpitali, przychodni i aptek.

Nabór do Narodowego Programu Szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2: O co pytają placówki medyczne?

11.12.2020
Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące naboru do Narodowego Programu Szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2.

Dłuższa lista medyków, którzy będą mogli podać szczepionkę

Ważne!
10.12.2020
Z nowelizacji rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wynika, że obok lekarzy, szczepić pacjentów przeciwko COVID-19 będą m.in. pielęgniarki, położne i ratownicy medyczni.

Zmiany w ogłoszeniu o naborze do Narodowego Programu Szczepień

Ważne!
10.12.2020
Po konsultacjach Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19 z przedstawicielami placówek POZ, wprowadzamy zmiany do ogłoszenia o naborze do programu.

Nabór do Narodowego Programu Szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2

Ważne!
10.12.2020
Narodowy Fundusz Zdrowia ogłosił nabór do Narodowego Programu Szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2. Fundusz do 11 grudnia 2020 r. zbiera elektroniczne deklaracje od placówek medycznych, które chcą przystąpić do programu.

Przedłużamy konsultacje dla placówek medycznych zainteresowanych udziałem w Narodowym Programie Szczepień

09.12.2020
W związku z dużym zainteresowaniem i licznymi pytaniami placówek medycznych, zainteresowanych udziałem w Narodowym Programie Szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2, wydłużamy do piątku (11 grudnia) konsultacje w ramach Dni Otwartych w oddziałach NFZ.