Aktualności

Aktualności Centrali

Ważne!

Wspólnie z Ministerstwem Zdrowia uruchomiliśmy program pilotażowy badania stóp dzieci i młodzieży. W 16. ośrodkach w Polsce mali pacjenci są diagnozowani w kierunku wykrywania wad postawy. Na badania nie trzeba skierowania. Program potrwa do 2025 roku.

Ważne!

Opieka koordynowana w POZ pozwala na szybsze, skuteczniejsze diagnozowanie i leczenie chorób przewlekłych oraz ułatwia dostęp do lekarzy specjalistów.

Raport refundacyjny

05.06.2023
Informacja o wielkości kwoty refundacji i pozostałych parametrów określonych w ustawie leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz jednostkowych wyrobów medycznych za rok 2022

Raport refundacyjny

02.06.2023
Informacja o wielkości kwoty refundacji i pozostałych parametrów określonych w ustawie leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz jednostkowych wyrobów medycznych za styczeń–marzec 2023 r.

Bezpłatne szkolenia z EDM

01.06.2023
Zapraszamy pracowników POZ i AOS na szkolenie Akademii CeZ z Elektronicznej Dokumentacji Medycznej w dniu 14 czerwca br. o godzinie 10:00 w siedzibie Centrum e-Zdrowia

Komunikat dla Świadczeniodawców i twórców oprogramowania

01.06.2023
Informujemy, że zaktualizowana została specyfikacja usług RE 1.0.4 - Rejestr Endoprotezoplastyk. Nowe wersje modułu Rejestru Endoprotezoplastyk udostępnione zostały na środowisku testowym oraz produkcyjnym.